Neden Online Platform?

Behcetkarabulut.net’in bireye özel eğitim içeriği ve uygulamalar hazırlaması, devamlı olarak seviyeyi kontrol etmesi, kordinasyonlu bir eğitim sunması raporlama sistemi birlikte öğrenci, öğretmeni ve veliyi bilgilendirerek bütün hızlı okuma programlarından ayrışmaktadır.

Online hızlı okuma ve anlama kursumuz sıradan klasik hızlı okuma eğitimlerinden bir çok yönde ayrıcalıklar gösterir.

Bunların başında AKILLI REHBER gelmektedir. Akıllı rehber, eğitim grubunuza göre, size özel bir eğitim içeriği sunar. Bu eğitim içeri 30 dersten oluşur. Akıllı rehber, ilk olarak 1 dakika içerisindeki okuduğunuz kelime sayısını test eder. Daha sonra her gün ihtiyacınız olan antremanları yaptırır. Bu antremanların hızları ve seviyeleri otomatik olarak ayarlanmıştır. Sonra, her dersin sonunda sizi bir takistoskop testine tabi tutar. Bu testte gösterdiğiniz performansa göre sizi bir üst seviyeye geçirir. Bu döngü 30 ders boyunca devam eder. Derslerin bitiminde okuma hızınız ortalama olarak 4 kat artış gösterir.

AKILLI REHBER İLE GELİŞİM DURUMU

Eğitim süresince antreman araçlarından (takistoskop, gruplama, hızlı okuma vs..) elde edilen bilgilere göre öğrenciyi geliştirmekdir. Bu gelişime bağlı olarak öğrencinin, velinin ve öğretmenin raporlar ile bilgilendirmesini yapan sistemdir.

Sistemde antreman yapılmaya başlandığı ilk zamandan itibaren, yapılan her antreman seviyesi veri tabanına kayıt edilir. Bir sonra ki günde yapılacak antremanların seviyesi, veri tabanına kayıt edilen en son antremanlarınızın seviyesini baz alır. Böylelikle aşamalı bir eğitim ile seviye gelişim durumlarının raporunu geri bildirimler ile alabilirsiniz.

Her öğrencinin seviye gelişim durumuna göre sistem kendini her çalışma sonunda yeniden günceller. Bu şekilde her kişiye özgü bir çalışma programı sunmuş olur. Sisteme katılacak olan her kişinin eğitim grubuna göre sisteme kaydı yapılır. Öğrencinin seviyesine göre okuyacağı metinler de farklılık gösterir. Bu şekilde katılacağı eğitimde, öğrenciler için derslerine yardımcı olacak metinler okuyarak, hem hızlı okumayı öğrenip, hem de derslerinde başarı sağlarlar.

Hızlı okumanın geliştiği bir bireyde dikkat ve konsantrasyon aynı oranda artar. Buna bağlı olarak anlama oranı da artar. Öğrencilerin derslerinden sonra okunan metinler ile alakalı sorular sorarak anlama oranındaki artışlar rakamsal ve grafik olarak raporlamasını alabilirler.

Programımız online tabanlı olduğundan dolayı istenildiği zaman, istediği yerden (evden, okuldan, işten v.b.) öğrenci sisteme rahatlıkla erişim sağlayabilecektir.

Hemen Eğitime Başlayın