Eğitim Şeklimiz

Online hızlı okuma eğitimi, eğitim seviyenize göre (ilk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora gibi) günde 1 seans olmak üzere 30 günlük özel bir eğitim müfredatı düzenler.

Her öğrenci sisteme kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapar. Her güne özel yapılması gereken antremanları listesi ekrana gelir. Her antreman yapıldığında sistem otomatik olarak sizden bir sonraki antremanlarını yapmanızı ister. 30 gün boyunca eğitim devam eder ve eğitim  sonunda okuma hızınız en az 2 ile 4 kat arasında artış gösterir. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırası ile takip edebilirsiniz. Online Hızlı Okuma bireye özgü eğitim hazırlaması, geri bildirimlerle öğrenci ve veliyi bilgilendirmesi ve daha bir çok ayrıcalıklarla diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

Online Hızlı Okuma'da her eğitim grubuna özel metinler ve kelime bulunmaktadır. Ayrıca sistem gelişimi de yine eğitim grubuna özel ayarlanmıştır. Yani hiç bir eğitim eğitim içeriği, diğerleri ile aynı değildir. 

Online Hızlı Okuma, ilkokul 2 ve 3. sınıflar için PRATİK OKUMA grubu bulunmatadır. Bu eğitim grubu hızlı okumaya geçmeden önce öğrencilerin doğru sesli okumalarını sağlamaktadır. Bu eğitim derslerinden sonra, ilkokul 4, üniversite, doktora, genel ve disleksi olmak üzere farklı eğitim grubu bulunmaktadır. 

Sizde bu eşsiz deneyimi edinmek için eğitim gruplarını  inceleyerek kendinize uygun eğitim seviyelerinden sisteme üye olun ve anlayarak hızlı okumaya başlayın.

Hemen Eğitime Başlayın